تولیدی نوآوران صنعت

تولیدی نوآوران صنعت

 www.noavaran-s.ir

 

تولیدی نوآوران صنعت تولید کننده لوازم جانبی، تزئینی و لوکس خودرو از تولید به مصرف 

شماره تماس 09123090301 نصیرپور

 

 

آمار بازدیدکنندگان سایت

191629
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه گذشته
ماه جاری
هفته گذشته
بازدید کل
4
16
279
90710
671
635
191629

آی‌پی شما: 44.192.79.149
امروز: یکشنبه، 07 خرداد 1402 - ساعت: 00:03:17

روزنامه های ایران

فرم ورود

تولیدی نوآوران صنعت تولید کننده لوازم جانبی، تزئینی و لوکس خودرو از تولید به مصرف 

شماره تماس 09123090301 نصیرپور

شیلد محافظ صورت

شیلد محافظ صورت پزشکی

یکی از اقلام محافظ شخصی است. هدف آن محافظت کل صورت شخص در مقابل خطراتی نظیر پرتابه ها، خطرات مواد شیمیایی و مواد آلوده و عفونی است. شیلدهای محافظ صورت برای کاربردهای مختلفی تولید می شوند. به همین خاطر قبل از خرید شیلد باید دقت کنیم که برای چه کاربردی می خواهیم از آن استفاده کنیم. فروش شیلد محافظ صورت در این سایت به صورت عمده بوده و محصولات خریداری شده به سراسر ایران ارسال می شوند.

کاربرد در صنایع

در صنایع معمولا با هدف محافظت تمام یا بخشی از صورت و چشم های فرد در مقابل خطرات استفاده می شود. در صنعت معمولا شیلد به همراه عینک ایمنی استفاده می شود. شیلد محافظ برای کاربرد در صنعت معمولا از جنس پلی کربنات یا سلولز استات ساخته می شود.

کاربرد نیروهای نظامی و انتظامی

در کاربردهای نظامی در دو نوع عادی و ضد گلوله ساخته می شود. نوع عادی این شیلدها معمولا مقاومت پایین تری نسبت به ضربه دارند و فقط در برابر ضربات محدود و اشیای پرتاب شده مقاومت دارند. اما نوع ضد گلوله آن دارای مقاومت بالاتری است و از صورت و چشم های فرد در برابر انفجار و ترکش محافظت می کند.

شیلد محافظ صورت پزشکی

در کاربردهای پزشکی شیلد به انواع مختلف ابزارهایی که توسط کادر درمان در طول کار استفاده می شود می گوبند. هدف از استفاده از شیلد پزشکی محافظت از کادر درماندر برایر قطرات خون و یا هر نوع مایعات و ترشحات بدن بیمار است که ممکن است آلوده باشند.

مزایای استفاده از شیلد برای جلوگیری از انتقال بیماری های تنفسی

شیلدها به طور کلی محافظت بهتری نسبت به ماسک ایجاد می کنند. به علاوه استفاده از آن ها خصوصا در طولانی مدت راحت تر است. شیلدها برخلاف ماسک قابلیت استفاده مجدد دارند و به این ترتیب از نظر اقتصادی هم مقرون به صرفه تر هستند. همچنین فردی که از شیلد استفاده می کند دیگر به صورت ناخودآگاه صورت و بینی خود را لمس نمی کند و به این ترتیب احتمال انتقال بیماری کاهش پیدا میکند.

سایه بان شیشه بغل انواع خودروهای سبک و سنگین

سایه بان تاکسی

سايبان تاكسي از توري نازك مشكي تشكيل شده است.كه به صورت 2لايه دوخته شده كه براي درب جلوي قسمت راننده طراحي شده است.براي ديد بهتر راننده تاكسي سايبان تا اواسط شيشه طراحي شده است.نحوه ي نصب سايبان:سايبان از بالاي در تا اواسط شيشه قرار ميگيرد وبراي بهتر ثابت ماندن ان در حين رانندگي از يك بس كه تشكيل شده از دكمه و چسب دو طرفه استفاده ميكنيم كه روي درب چسبانده ميشود وسايبان به ان متصل ميشود تا در حين رانندگي ثابت باقي بماندو از تابش نورآفتاب به داخل خودرو جلوگيري ميكند وبه عنوان يك آفتابگير استفاده ميشودوهيچ تاثيري در ديد راننده ندارد.


سایه بان انواع خودروهای سواري


سايبان شيشه از توري نازك مشكي تشكيل شده است كه به صورت2لايه(يك لايه داخل خودرو.يك لايه بيرون)برش داده و به صورت جفت دوخته ميشود.براي خودروهاي سواري براي 4درب خودرو وبراي وانت بارها وكاميونت ها براي 2درب جلوطراحي شده است.سايبان درب جلوقسمت آينه ها برش خرده وجدا ميشود تاراننده هنگام رانندگي ديدكامل به آينه ها داشته باشد تاسايبان مزاحم ديدراننده نشود.سايبان از ورود نورمستقيم آفتاب به داخل خودرو جلوگيري ميكندوباعث صرفه جويي درمصرف سوخت واستفاده ي كمتر از كولر ميشود.

 نحوه ي نصب سايبان:سايبان كه به صورت 2لايه ميباشد از قسمت بالاي در تاپايين شيشه ها قرارميگيردودرب خودروبسته ميشودودرهنگام رانندگي ثابت وبي حركت باقي ميماندوهيچ تاثيري درجابه جايي شيشه هانداردوشيشه ها به راحتي بالا وپايين ميروندودرهنگام حركت با سرعت بالا از ورود باد شديد به داخل خودرو جلوگيري ميكند.داراي حجم كم كه قابل شست وشو نيز ميبشد.سايبان شيشه از تابش مستقيم نور آفتاب به داخل خودرو جلوگيري ميكند.

نمونه محصولات شماره 3

ميني لباس باشگاه هاي برتر دنيا از جمله آرسنال رئال مادريد بارسلون، پرسپوليس، تراكتور، استقلال ، برزيل و ...

 

 

 

 

 

نمونه محصولات شماره 4

انواع ضربه گير در براي ماشين هاي لوكس رنگ هاي مختلف

 

 

ضربه گير درب خودرو


كه در طرح ها ورنگهاي متنوع ميباشدبر روي درب خودرو نصب ميشودكه علاوه بر زيبايي از ضربه ديدن درب هنگام باز شدن جلوگيري ميكند.


دستگيره اتوبوسي

 

دستگيره اتوبوسي

درطرح ها ورنگ هاي متنوع توليدشده براي زيبايي داخل اتاق خودرو ميباشد كه بالاي درب عقب خودروهاي سواري نصب ميشودگه علاوه بر زيبايي خودرو باعث حفظ تعادل افراد داخل خودروميشود.

رخت آويز

براي بهتروآسان آويزان كردن لباس

 

'گردگير

رخت آويز

ضربه گير خارجي

 

 

نايلون صندلي انواع سواري

 

چادر انواع خودرو

پارچه اي و شمعي

 

بند رخت آويز

نمونه محصولات شماره 2

انواع گل پخش كن هاي خودرو و موتور سيكلت

از جنس پي وي سي دولايه   براق

با قابليت چسباندن انواع شبرنگ و روزرنگ با رنگ ها و طرح  هاي مختلف در سازهاي مختلف    50*50    و  60*50   

 

 

گل پخش كن نيسان و كاميونت

كنگره 40*24     و   40*20 

 

 

گل پخش كن نيسان

25*24   

 

 

گل پخش كن مزدا 2000 و 2600

 

 

گروهباني

 

 

گل پخش كن جلو و عقب پرايد

 

گل پخش موتورسيكلت

 

 

 

 

 

 

مقالات دیگر...

  1. نمونه محصولات شماره 1